ARCMED
Tıbbi Cihazlar Firması
ARCMED TIBBİ CİHAZLAR
Firmamız ARCMED, başkent Ankara'da insan sağlığının risk kabul etmeyeceği prensibinden yola çıkarak, hastane medikal gaz sistemlerinin kurulumu konusunda ticari faaliyetlerine başlamış ve medikal gaz sektöründe lider kuruluşlar arasında yerini almıştır.

Yıllarca çeşitli markaların İleri teknoloji ve yüksek kalite standartlarına sahip ürünlerini ekonomik maliyetlerle, sahip olduğu mesleki etik kurallardan taviz vermeden sektörün kullanımına sunmuştur.

Firmamız, ürünlerinin imalatında kullandığı tüm ekipmanlarda modern, teknolojik, yüksek kalite standartlarına sahip, kolay kullanım sağlayan ürün modelleri ile iç ve dış pazarda faaliyet alanında uzman, genç ve dinamik ekibiyle her geçen gün büyüyüp yaygınlaşan, sağlık sektöründe dünyadaki her türlü gelişmeyi yakından takip eden, kazandığı tecrübeyi uygulamalarına aktaran bir kuruluştur.

Kaliteli ürün ve hizmet geliştirmek için gelişmiş teknolojilerin ve yaratıcı fikirlerin uygulanmasının önemine inanmakta ve konusunda uzman kadrosu ile gelecekte kendini daha büyük hedeflere hazırlamakta ve mesleki başarı yolunda hız kesmeden yoluna devam etmektedir.


Saygılarımızla…
Arcmed Medikal Gaz Sistemleri
Türkçe
İngilizce
ARCMED
Arcmed Tıbbi Cihazlar Medikal Gaz ve Isıtma Soğutma Sistemleri İnşaat Elektrik Elektronik San. ve Ticaret Ltd. Şti.
TELEFON: 0 (312) 395 82 14 FAKS: 0 (312) 395 82 10 E Mail: info@arcmed.com.tr
ISO 9001
ISO 9001 : 2008 / ISO 13485 : 2003
T.C. Sağlık Bakanlığı UBB
U.B.B.
T.C. Sanayi Ve Teknoloji Bakanlığı
T.C. SANAYİ VE TEKNOLOJİ BAKANLIĞI
TSE
CE